У Луцьку хочуть посилити контроль за дотриманням пішоходами ПДР


У Луцьку пропонують посилити контроль за дотриманням пішоходами правил дорожнього руху.

Відповідну петицію зареєстрував Вадим Слива. До кінця збору підписів залишилося 13 днів.

Лучанин звернув увагу на те, що пішоходи щодня порушують правила дорожнього руху, наприклад, переходячи та перебігаючи дорогу в непризначених для цього місцях або на заборонний сигнал світлофору чи рухаючись посеред дороги між автомобілями.

«Особливо прикро спостерігати, коли старші люди тягнуть за руку або везуть у візку дитину між машинами, хоча до пішохідного переходу йти метрів 50. Це і зайва небезпека для дитини, і величезна проблема у вихованні, адже дитина привчається нехтувати правилами та елементарною безпекою руху. Такі пішоходи часто є причиною ДТП, адже водії для уникнення зіткнення з пішоходом вимушені здійснювати небезпечні й непередбачувані маневри», – зазначив Вадим Слива.

Та вказав, що часто пішоходи перебігають дорогу на проспекті Соборності (на початку підйому на міст, де закінчується паркан на розподільчій смузі) та на ділянці від Північного ринку до повороту на проспекті Молоді, на проспекті Перемоги, на перехресті проспекту Відродження і вулиці Загородньої тощо.

Лучанин акцентував, що з настанням осінньо-зимового періоду нехтування правилами пішоходами особливо небезпечне, адже темніє дуже рано. Та додав, що на порушення не реагують ані працівники поліції, ані муніципали.

«У зв’язку з цим прошу вжити заходів для інформування пішоходів всіма доступними методами про небезпеку при порушення ПДР як для них, так і для інших учасників дорожнього руху, а також посилити контроль, особливо в місцях масового порушення ПДР. А також запровадити масове покарання пішоходів нарівні з водіями, щоб привчити їх до відповідальності», – зауважив Вадим Слива.

Щодо батьків, які переводять дітей через дорогу з порушенням ПДР, відзначив, що з ними додатково потрібно проводити роз’яснювальні роботи.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-lutsku-khochut-posylyty-kontrol-za-dotrymanniam-pishokhodamy-pdr/” Об этом сообщает magnit-info.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя