Міській поліклініці Калуша виділили кошти на оцифрування флюорографа

news-image: Міській поліклініці Калуша виділили кошти на оцифрування флюорографа
На сесії Калуської міської ради, Калуському міському центру первинної медико-санітарної допомоги виділили 550 тис. гривень на оновлення флюорографічного апарата.

Як розповів «Калуш ФМ» головний лікар міського центру Михайло Гаврилишин, за ці кошти планують закупити комплектуючі до флюорографа з тим, щоб перетворити його в цифровий рентгенологічний апарат з дослідження легень. Об этом сообщает ukr-volna.in.ua со ссылкой на СМИ.

«Після ремонту і встановлення оцифровувача втричі збільшиться пропускна здатність апарата та на 40% зменшиться радіаційне опромінення пацієнтів, – додає головний лікар. – Також не використовуватиметься флюорографічна плівка і не витрачатимуться кошти та реактиви на її обробку. Буде можливість працювати зі знімком в цифровому режимі на комп’ютері».

Наразі вже оголосили тендер на проведення капітального ремонту флюорографа зі встановленням оцифровувача. Оновлений рентгенапарат запрацює орієнтовно в середині вересня — на початку жовтня.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/miskiy-poliklinici-kalusha-vydilyly-koshty-na-ocyfruvannya-flyuorografa.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя