У Житомирі дітлахи «за_check_in_ились» з поліцейськими

08.07 15:05
8 липня у рамках розважально-пізнавальних заходів у дитячому літньому оздоровчому таборі м. Житомира «Супутник» відбувся тематичний флешмоб.

Захід, який об’єднує дітей і поліцейських усієї країни, «За_check_in_ся з копом!» естафетою з Рівненщини дістався Житомира.

До юних відпочивальників дитячого оздоровчого табору «Супутник» цього дня завітали працівники підрозділу ювенальної превенції обласного ГУНП і регіонального Управління поліції охорони.
У Житомирі дітлахи «за_check_in_ились» з поліцейськими

У ході веселих ігор і вікторин від обох служб поліції дітлахи приєднались до флешмобу і залюбки сфотографувались зі спеціальною тематичною рамкою разом зі своїми наставниками.

– На наших локаціях у таборі сьогодні вирували радісні і позитивні емоції. Ми поспілкувались з молоддю у вільній формі й фотографувались досхочу, як добрі друзі. Думаю, що такі заходи насправді допомагають встановити довірливі стосунки з підлітками, — прокоментувала начальник підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук.

Для продовження акції поліцейські Житомирщини передали тематичну рамку колегам з Чернігівщини.

Джерело статті: “http://ruporzt.com.ua/vlada/128664-u-zhitomir-dtlahi-za_check_in_ilis-z-polceyskimi.html” Об этом сообщает ПРОКУРОРСКИЙ ВЕСТНИК со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя