Рівняни можуть повернути переплачені або помилково сплачені податкиУправління державної фіскальної служби у Рівненські області повідомляє, що наказ Міністерства фінансів від 11 лютого врегулював порядок повернення платникам податків помилково або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені. Об этом сообщает portalnews24.in.ua со ссылкой на СМИ.


Отже, помилково сплачені податки та пеня (за винятком ПДФО) можна повернути виключно на підставі заяви (у тому числі електронної), поданої до територіального органу фіскальної служби за місцем адміністрування.


Повернути податки громадянин має право впродовж трьох років (протягом 1 095 днів з дня переплати).У заяві необхідно зазначити назву сплаченого податку (збору, платежу), його суму, дату сплати і реквізити з платіжного документа за якими кошти переказано до бюджету.


Також необхідно вказати куди повернути кошти:


  • на поточний рахунок платника податку у банку;
  • на погашення грошового зобов’язання та/або податкового боргу з інших платежів;
  • готівкою у разі відсутності у платника податків рахунку в банку.Додатково до заяви платник може подати копію платіжного документа, за яким гроші переказали до бюджету.


У разі повернення надміру сплаченого ПДВ, гроші повертають виключно на рахунок платника у системі електронного адміністрування. У разі його відсутності — шляхом переказу на поточний рахунок платника податків в установі банку.


Надміру отримані суми податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) за результатами звітного податкового року підлягають поверненню на підставі податкової декларації.


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/rivnyany_mozhut_povernuty_pereplacheni_abo_pomylkovo_splacheni_podatky_236546.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя