У Пирятині відбувся фестиваль авторської пісні імені Володимира Прокопенка


З метою вшанування пам’яті Володимира Прокопенка, популяризації авторської пісні, підвищення рівня виконавчої та творчої майстерності самодіяльних авторів 11 травня в районному Будинку культури відбувся V фестиваль авторської пісні. Ведуча фестивалю – Лідія Прокопенко. Об этом сообщает svit24.in.ua со ссылкой на СМИ.

Талановиті та обдаровані пирятинці та гості радували глядачів піснями, повідомляє Пирятинська міськрада.

Народний аматорський фольклорний колектив „Молодички“ із Сасинівки, фольклорний колектив „Пісенне джерело“ з Олександрівки, тріо „Гармонія“ із Заводського та творчий родинний дует „Водограй“ районного Будинку культури нікого не залишили байдужим до своєї творчості.

Сергій Козін з Анастасією Коваленко подарували глядачам пісню на слова Михайла Шевченка та музику Сергія Козіна „Душа“. У виконанні вокального ансамблю „Ґаздині“ та вокального дуету „Співаночки“ з Олександрівки прозвучали пісні Алли Ященко, завідувача Олександрівським сільським клубом. Пісні на слова і музику Володимира Луценка та Володимира Нічика виконали учениці Пирятинської школи мистецтв Софія Сурмач та Софія Тимофієнко. Людмила Литвиненко з Кейбалівки подарувала глядачам пісню „Про життя“.

Учасників фестивалю від міської громади щиро привітала в.о. начальника відділу культури і туризму міської ради Наталія Половка. До привітань учасників фестивалю долучилися голова районної ради Сергій Пазюк та заступник голови райдержадміністрації Оксана Коломієць і вручили Дипломи учасникам.


Джерело статті: “https://np.pl.ua/2019/05/u-pyriatyni-vidbuvsia-festyval-avtors-koi-pisni-imeni-volodymyra-prokopenka/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя